-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2024-08-08-008923-a
Завершена
111 540.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 557.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 557.70 UAH
Номер:
246914df7add41e0a360884025f90bb1
Внутрішній номер закупівлі:
22267901
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-08-008923-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Святослава Хороброго, буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Микола Юрійович +380442003753 kyivobl.infrastruktura@tax.gov.ua https://kyivobl.tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
111 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2024 15:28 - 13.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2024 15:28 - 16.08.2024 07:00
Аукціон:
19.08.2024 12:51 - 19.08.2024 13:20
Період кваліфікації:
19.08.2024 13:20 - 23.08.2024 14:13
Період завантаження договору:
29.08.2024 00:00 - 08.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴111 540.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів