-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Оголошено тендер
111 540.00
UAH
Номер:
49958f991e644160a5ff7e61a9f9f333
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-08-010256-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Святослава Хороброго, буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Святослава Хороброго, буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
111 540.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.08.2024 15:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума111 540.00 UAH