• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«ДК 021 -2015 - 39290000-1 Фурнітура різна 39292000-5 Шкільні грифельні чи інші дошки для писання чи малювання або приладдя до них (класна дошка)»

Закупівля здійснюється вцілому

Завершена

665 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 325.00 UAH
Номер: 2d1f5e864586462490817a2811e72803
Внутрішній номер закупівлі: 2226090
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-26-001196-b   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 665 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 325.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 19 950.00 UAH
Період уточнення: 26.06.2018 16:45 - 01.07.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2018 16:45 - 11.07.2018 17:00
Аукціон: 12.07.2018 15:07 - 12.07.2018 15:28
Період кваліфікації: 12.07.2018 15:28 - 12.07.2018 17:58
Період завантаження договору: 12.07.2018 15:28 - 01.08.2018 15:28

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021 -2015 - 39290000-1 Фурнітура різна 39292000-5 Шкільні грифельні чи інші дошки для писання чи малювання або приладдя до них (класна дошка)»
Код ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна
Кількість 1 лот
Період постачання до 28.12.2018
Місце постачання 03148, Україна, місто Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району міста Києва На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Меблі-Техностиль"

Оскарження: 12.07.2018 15:28 - 23.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 618 982.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
618 982.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.07.2018 17:58
Документи 43
Скарги 0
ТОВ "ІБК ПЛЮС"
Початкова пропозиція 665 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
665 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fa359b25c5024508ae8625ffe7311b44
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-26-001196-b-a1
Постачальник: ТОВ "Меблі-Техностиль"
Номер договору: 429/18
Сума договору: 618 982.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 28.12.2018 00:00
Дата підписання: 30.07.2018 17:08
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s
PDF
Договір 429.PDF