-
Відкриті торги
-
КЕП
«ДК 021 -2015 - 39290000-1 Фурнітура різна 39292000-5 Шкільні грифельні чи інші дошки для писання чи малювання або приладдя до них (класна дошка)»
618 982.00
UAH з ПДВ
Номер:
fa359b25c5024508ae8625ffe7311b44
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-26-001196-b-a1
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37498536
-
Контактна особа:
Коваленко Іванна Іванівна 380442749707 tender_106@ukr.net http://www.svyatoshinruo.kiev.ua/
-
Адреса:
03148, Україна, Київська область, Київ, Якуба Коласа, 6-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Меблі-Техностиль"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35659221
-
Контактна особа:
Юлия Сидельник +380577585001 info@mebel-ts.com.ua
-
Адреса:
62014, Україна, Харківська область, Краснокутський р-н, с. Пархомівка, ВУЛИЦЯ ДОКУЧАЄВА, будинок 13
Класифікатор ДК 021:2015:
39290000-1 Фурнітура різнаАналіз за цим CPV
Номер договору:
429/18
Дата підписання:
30.07.2018 17:08
Період дії договору:
до 28.12.2018 00:00
Сума договору:
618 982.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 618 982.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021 -2015 - 39290000-1 Фурнітура різна
39292000-5 Шкільні грифельні чи інші дошки для писання чи малювання або приладдя до них (класна дошка)»
Кількість
1 лот
Період постачання
до 28.12.2018
Місце постачання
03148, Україна, місто Київ, Київ, Заклади освіти Святошинського району міста Києва
На карті