• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів

Завершена

858 875.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 294.38 UAH
Номер: 9bb61928e88f4dbba4452d43d722ecd8
Внутрішній номер закупівлі: 22259552
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-08-000547-a   
Замовник: Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
Контактна особа: Юлія Моцак +380445299479 avto_baza1010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 858 875.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.08.2024 09:01 - 13.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 08.08.2024 09:01 - 16.08.2024 00:00
Аукціон: 16.08.2024 13:00 - 16.08.2024 13:23
Період кваліфікації: 16.08.2024 13:23 - 26.08.2024 11:48
Період завантаження договору: 01.09.2024 00:00 - 11.09.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴858 875.50 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів