-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Оголошено тендер
858 875.50
UAH
Номер:
6af2f6de8b7841da87b9f7459c092116
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-07-013840-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
858 875.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 34320000-6 – Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.08.2024 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума858 875.50 UAH