-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Зупинки
Тендер Prozorro UA-2018-06-26-000979-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
5182a58b39d94fc297ca605d506bd886
Внутрішній номер закупівлі:
2225695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-26-000979-a
Замовник:
Мукачівське міське комунальне підприємство "Ремонтно-будівельне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34850918
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. МУКАЧЕВО, вул. Ужгородська, буд. 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Бубряк +380952161889 mmkprbu34850918@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2018 13:23 - 02.07.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2018 13:23 - 12.07.2018 09:00
Аукціон:
13.07.2018 11:59 - 13.07.2018 12:20
Період кваліфікації:
13.07.2018 12:20 - 16.07.2018 17:01
Період завантаження договору:
13.07.2018 12:20 - 02.08.2018 12:20
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зупинки
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАНТЗАХІД"
Оскарження: 13.07.2018 12:20 - 27.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41468942
-
Контактна особа:
ГрантЗахід ГрантЗахід +380673701641 grantzahid@ukr.net
-
Адреса:
01032, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ САКСАГАНСЬКОГО, будинок 133, корпус А
Оскарження: 13.07.2018 12:20 - 27.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
763 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
763 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2018 17:01
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "ЕНЕРГОМОНТАЖВЕНТИЛЯЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30648990
-
Контактна особа:
ВАСИЛЬ ІЛЬНИЦЬКИЙ +380676739878 vshpak22@gmail.com
-
Адреса:
80411, Україна, Львівська область, Кам'янка-Бузький район, село Матяші, ВУЛ. ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 14, корпус В
Початкова пропозиція
775 740.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
775 740.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
38f3717c9ea1410ba9b96f5b9a65be4a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-26-000979-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ГРАНТЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41468942
-
Контактна особа:
ГрантЗахід ГрантЗахід +380673701641 grantzahid@ukr.net
-
Адреса:
01032, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ САКСАГАНСЬКОГО, будинок 133, корпус А
Номер договору:
124
Сума договору:
763 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
30.07.2018 14:00
Статус:
Підписаний