-
Відкриті торги
-
КЕП
Зупинки
763 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
38f3717c9ea1410ba9b96f5b9a65be4a
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-26-000979-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ГРАНТЗАХІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41468942
-
Контактна особа:
ГрантЗахід ГрантЗахід +380673701641 grantzahid@ukr.net
-
Адреса:
01032, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ САКСАГАНСЬКОГО, будинок 133, корпус А
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
124
Дата підписання:
30.07.2018 14:00
Період дії договору:
30.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
763 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 763 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зупинки
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2018