-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-08-07-003390-a
Закупівля на період з вересня по 31.12.2024 року включно
Торги не відбулися
60 587.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 302.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 302.94 UAH
Номер:
26076fa683c6418683a4d8c28b75ff21
Внутрішній номер закупівлі:
22250587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-07-003390-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 587.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2024 11:09 - 12.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2024 11:09 - 15.08.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 587.24 Природний газ