• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

60 587.24 UAH
Номер: 248c2b488e0341e3aa727d043d7dab32
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-07-003385-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
Замовник: 1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
Очікувана вартість: 60 587.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: Закупівля на період з вересня по 31.12.2024 року включно
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 07.08.2024 10:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 3.66 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума60 587.24 UAH