-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2024-08-06-009406-a
Торги не відбулися
883 184.57
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 415.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 415.92 UAH
Номер:
2b1b2dcb1a204942990a897ac72fd13d
Внутрішній номер закупівлі:
22244691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-06-009406-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Владислав Косовський +380969165647 kkossovss@gmail.com http://tke.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
883 184.57 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2024 15:55 - 11.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2024 15:55 - 14.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.08.2024 00:00 - 27.08.2024 15:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴883 184.57 Знаряддя