-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знаряддя
Оголошено тендер
883 184.57
UAH
Номер:
798386a59f8446c7b02d36248d412009
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-06-011474-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Житомиртеплокомуненерго" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35343771
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
883 184.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Знаряддя
Примітки:
Закупівля здійснюється у зв'язку з необхідністю виконання ремонтних робіт.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування:
06.08.2024 15:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума883 184.57 UAH