-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень спального відділення І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-010838-a
Завершена
646 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 230.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 230.50 UAH
Номер:
c4ca401034b34d15be144ebc4f99bc8f
Внутрішній номер закупівлі:
22234404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-010838-a
Замовник:
Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Вільнянський р-н, с. Матвіївка, вул. Центральна, буд. 71А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Анатоліївна Гаценко +380956003153 matv-dzo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
646 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2024 17:01 - 10.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2024 17:01 - 13.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
13.08.2024 00:00 - 16.08.2024 16:58
Період завантаження договору:
22.08.2024 00:00 - 01.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴646 100.00 Поточний ремонт приміщень спального відділення І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради