-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень спального відділення І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
646 100.00
UAH
Номер:
25fdd137447347179f707b729d1b92a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-05-013084-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Вільнянський р-н, с. Матвіївка, вул. Центральна, буд. 71А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520196
-
Адреса:
70035, Україна, Запорізька область, Вільнянський р-н, с. Матвіївка, вул. Центральна, буд. 71А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
646 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень спального відділення І учбового корпусу комунального закладу «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2024 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума646 100.00 UAH