-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Рефрактометр офтальмологічний автоматичний, Лампа щілинна офтальмологічна оглядова)
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-009939-a
Завершена
556 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 560.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 560.00 UAH
Номер:
432dab3de2b04efb844bfef51854d2f2
Внутрішній номер закупівлі:
22233660
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-009939-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куцепьорова Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
556 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2024 16:34 - 10.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2024 16:34 - 13.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
13.08.2024 00:00 - 16.08.2024 15:37
Період завантаження договору:
22.08.2024 00:00 - 01.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴556 000.00 Рефрактометр офтальмологічний автоматичний, Лампа щілинна офтальмологічна оглядова