-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Рефрактометр офтальмологічний автоматичний, Лампа щілинна офтальмологічна оглядова)
Оголошено тендер
556 000.00
UAH
Номер:
76ab7680b3b942a1b259d0ec3f9c69b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-19-010452-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
556 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Рефрактометр офтальмологічний автоматичний, Лампа щілинна офтальмологічна оглядова)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
19.07.2024 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума556 000.00 UAH