-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель для буксованих ланцюгів
Тендер Prozorro UA-2024-08-02-009664-a
Завершена
76 235.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 381.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 381.18 UAH
Номер:
965e6b94a72e40d88d54fcd102bda38a
Внутрішній номер закупівлі:
22220931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-02-009664-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Малакуцька Юлія Федорівна 380487019230 UMalakutska@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 235.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.08.2024 15:32 - 07.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2024 15:32 - 10.08.2024 16:00
Аукціон:
12.08.2024 11:17 - 12.08.2024 11:40
Період кваліфікації:
12.08.2024 11:40 - 16.08.2024 09:10
Період завантаження договору:
22.08.2024 00:00 - 01.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 235.00 Кабель для буксованих ланцюгів