• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабель для буксованих ланцюгів

Оголошено тендер

76 235.00 UAH
Номер: bc263a018a91442290dbaa6c46b73505
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-02-006964-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина 2138
Замовник: Військова частина 2138
Очікувана вартість: 76 235.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабель для буксованих ланцюгів
Примітки: Затверджено протоколом УО №572 від 02.08.2024
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.08.2024 12:35
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума76 235.00 UAH