• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Легковий автомобіль (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34110000-1 - Легкові автомобілі)

Торги не відбулися

508 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 080.00 UAH
Номер: 10ec24b15ca9484abfc4d98d55f48e79
Внутрішній номер закупівлі: 22211297
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-02-000052-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
Контактна особа: Діль Оксана Ігорівна 380673404039 vododar5@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 508 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.08.2024 02:26 - 07.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.08.2024 02:26 - 10.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴508 000.00 Легковий автомобіль