-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34110000-1 - Легкові автомобілі)
Оголошено тендер
508 000.00
UAH
Номер:
6f85897267764bf28fdc192469cc8362
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-02-000029-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37650131
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, Борислав, вулиця Володимира Великого 229А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
508 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Легковий автомобіль (код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 34110000-1 - Легкові автомобілі)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
02.08.2024 02:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Легковий автомобіль
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума508 000.00 UAH