• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Дизельне паливо

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ПАЛИВО", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Завершена

549 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер: cfc9db558d4a40bd8a5a35a536bf5039
Внутрішній номер закупівлі: 22205236
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-08-01-004311-a   
Замовник: КОМИШУВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Новак Тетяна Ігорівна 380507468030 vikagarm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 549 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.08.2024 12:57 - 06.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2024 12:57 - 09.08.2024 00:00
Аукціон: 09.08.2024 12:57 - 09.08.2024 13:32
Період кваліфікації: 09.08.2024 13:32 - 13.08.2024 13:11
Період завантаження договору: 19.08.2024 00:00 - 29.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴549 900.00 Дизельне паливо