-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
549 900.00
UAH
Номер:
695ea9197d234efaa10f090273b7485e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-01-006080-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМИШУВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, селище міського типу Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КОМИШУВАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912390
-
Адреса:
70530, Україна, Запорізька область, селище міського типу Комишуваха, вул. Богдана Хмельницького, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
549 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Примітки:
Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги, з урахуванням Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022р. №1178).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.08.2024 12:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума549 900.00 UAH