• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка

Торги не відбулися

50 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 500.00 UAH
Номер: 7466db5824634c77b3bc2630a5482bb6
Внутрішній номер закупівлі: 22197952
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-31-006006-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Контактна особа: Баглай Валерій Петрович 380523672570 uzhkkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 50 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.07.2024 14:55 - 05.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2024 14:55 - 08.08.2024 00:00
Період кваліфікації: 08.08.2024 00:00 - 15.08.2024 09:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 000.00 Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка