-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка
Оголошено тендер
50 000.00
UAH
Номер:
ad6c56ede8624cf59f500ee56f88a2f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-29-009065-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26240718
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул. Героїв України,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26240718
-
Адреса:
27501, Україна, Кіровоградська область, Світловодськ, вул. Героїв України,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території сел. Власівка
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілля
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.07.2024 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума50 000.00 UAH