-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити залізобетонні
Тендер Prozorro UA-2024-07-31-003370-a
Завершена
1 487 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 435.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 435.00 UAH
Номер:
658448909aec44b3a417c76a966252e4
Внутрішній номер закупівлі:
22195338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-31-003370-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамон Катерина Володимирівна +380536758731 mamon.katya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 487 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2024 11:51 - 05.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2024 11:51 - 08.08.2024 15:00
Період кваліфікації:
08.08.2024 15:00 - 08.08.2024 16:53
Період завантаження договору:
14.08.2024 00:00 - 24.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 487 000.00 Плити залізобетонні