• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плити залізобетонні

Оголошено тендер

1 487 000.00 UAH
Номер: c3af0398386240969a7541de55c16e00
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-31-003931-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Очікувана вартість: 1 487 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плити залізобетонні
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.07.2024 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 487 000.00 UAH