• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ( НК 024:2023 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова)

більш детально викладено у тендерній документації та додатках до неї

Завершена

9 960 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 800.00 UAH
Номер: 1b03b57607e24e9aa3930d3d20ee135d
Внутрішній номер закупівлі: 22194462
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-31-002509-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Лещук Юлія Анатоліївна 380505749514 plan_ionx@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.07.2024 11:12 - 05.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2024 11:12 - 08.08.2024 11:30
Період кваліфікації: 08.08.2024 11:30 - 11.08.2024 12:17
Період завантаження договору: 17.08.2024 00:00 - 27.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 960 000.00 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ( НК 024:2023 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова)