-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ( НК 024:2023 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова)
Оголошено тендер
9 960 000.00
UAH
Номер:
89d6dd27739b4f838af3ab676885dbfe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-31-002486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012154
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, В'ЇЗД БАЛАКІРЄВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 960 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ( НК 024:2023 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023:
37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.07.2024 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 960 000.00 UAH