-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка стартова 30 кг, шпаклівка фінішна 25 кг, унігрунт глибового проникнення 10 л, грунтовка кварцова 10 л)
Тендер Prozorro UA-2024-07-30-009379-a
Завершена
64 176.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 321.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 321.00 UAH
Номер:
0783c18943654cfaa3a8266db182d8d5
Внутрішній номер закупівлі:
22191150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-30-009379-a
Замовник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Horodok, Dzherelna Street, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестер Світлана Миколаївна +380686200030 gorodokgum@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 176.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2024 17:00 - 05.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2024 17:00 - 08.08.2024 00:00
Аукціон:
08.08.2024 11:13 - 08.08.2024 11:48
Період кваліфікації:
08.08.2024 11:48 - 09.08.2024 16:28
Період завантаження договору:
15.08.2024 00:00 - 25.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 176.00 Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка стартова 30 кг, шпаклівка фінішна 25 кг, унігрунт глибового проникнення 10 л, грунтовка кварцова 10 л)