-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка стартова 30 кг, шпаклівка фінішна 25 кг, унігрунт глибового проникнення 10 л, грунтовка кварцова 10 л)
Оголошено тендер
64 176.00
UAH
Номер:
c174c3ba70ad414dba80d594d06a10d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-30-010894-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Horodok, Dzherelna Street, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарне управління Городоцької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44101707
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Horodok, Dzherelna Street, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
64 176.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (шпаклівка стартова 30 кг, шпаклівка фінішна 25 кг, унігрунт глибового проникнення 10 л, грунтовка кварцова 10 л)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.07.2024 16:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума64 176.00 UAH