-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень підвалу під найпростіше укриття у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Я. Пстрака, 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-07-28-000341-a
Завершена
213 936.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 069.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 069.68 UAH
Номер:
80f3841b77e5406c904a19670c0017a7
Внутрішній номер закупівлі:
22171060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-28-000341-a
Замовник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчишин-Бандур Олена Володимирівна +380322333316 lszsh44@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
213 936.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.07.2024 23:51 - 02.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2024 23:51 - 05.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
05.08.2024 00:00 - 08.08.2024 23:33
Період завантаження договору:
14.08.2024 00:00 - 24.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴213 936.67 Поточний ремонт приміщень підвалу під найпростіше укриття у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Я. Пстрака, 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)