-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень підвалу під найпростіше укриття у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Я. Пстрака, 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
213 936.67
UAH
Номер:
9882a476e1194b75b2f860659a4b5cb4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-28-000355-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г.Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888608
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пстрака, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
213 936.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень підвалу під найпростіше укриття у Львівській середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 ім. Т.Г. Шевченка, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Я. Пстрака, 1 (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Примітки:
Зміни до річного плану затверджено – 26.07.2024 р. та опубліковано згідно вимог чинного законодавства протягом 5 кал.днів. Обгрунтування закупівлі - Поточний ремонт приміщень в підвалі школи проводиться з метою збільшення площі найпростішого укриття, для забезпечення можливості очного навчання учнів.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.07.2024 23:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума213 936.67 UAH