-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор швидкості осідання еритроцитів, код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори. НК 024:2023:56691 – Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)
Тендер Prozorro UA-2024-07-26-008352-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
59f38b742c444dc9ad366001b5810b37
Внутрішній номер закупівлі:
22169393
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-26-008352-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Даніловець +380984494573 danilovets_p14@nuwm.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2024 16:37 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2024 16:37 - 03.08.2024 08:00
Період кваліфікації:
03.08.2024 08:00 - 09.08.2024 09:36
Період завантаження договору:
15.08.2024 00:00 - 25.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Аналізатор швидкості осідання еритроцитів, код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори. НК 024:2023:56691 – Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)