-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор швидкості осідання еритроцитів, код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори. НК 024:2023:56691 – Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
36291af06e2341f58806c7e82f438059
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-26-010139-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САРНЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999796
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вул. Ярослава Мудрого, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор швидкості осідання еритроцитів, код ДК 021:2015:38430000-8 Детектори та аналізатори. НК 024:2023:56691 – Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
26.07.2024 16:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аналізатор швидкості осідання еритроцитів
×
-
НК 024:2023:
56691 Автоматичний аналізатор швидкості осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума400 000.00 UAH