-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій
Тендер Prozorro UA-2024-07-26-006581-a
Завершена
340 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 701.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 701.00 UAH
Номер:
dcf0c76515e344d68624f840c5927a97
Внутрішній номер закупівлі:
22167651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-26-006581-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
340 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2024 14:45 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2024 14:45 - 03.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
03.08.2024 00:00 - 08.08.2024 13:56
Період завантаження договору:
14.08.2024 00:00 - 24.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴340 200.00 Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій