-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій
Оголошено тендер
340 200.00
UAH
Номер:
d4306208db6f41ea832a6e43258ddd2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-26-001444-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
340 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
26.07.2024 09:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги по забезпеченню харчуванням учнів пільгових категорій
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума340 200.00 UAH