-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, обрізування дерев, розкряжування повалених дерев, корчування пнів
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-010898-a
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Торги відмінено
3 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер:
5781c11a7d8e488495d9498b2026ab94
Внутрішній номер закупівлі:
22160459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-25-010898-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2024 17:39 - 02.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2024 17:39 - 05.08.2024 00:00
Аукціон:
05.08.2024 15:37 - 05.08.2024 16:00
Період кваліфікації:
з 05.08.2024 16:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bd22b88bcc084be2806eb91a0bef3265
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
17.10.2024 09:52 - 28.10.2024 00:00
Дата опублікування:
17.10.2024 09:52
Дата виконання:
28.10.2024 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
0c401319ff924cd79e6a2bbfcbb9cf59
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
29.08.2024 12:45 - 09.09.2024 00:00
Дата опублікування:
29.08.2024 12:45
Дата виконання:
29.08.2024 12:43
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴3 200 000.00 Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, обрізування дерев, розкряжування повалених дерев, корчування пнів