-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, обрізування дерев, розкряжування повалених дерев, корчування пнів
Оголошено тендер
3 200 000.00
UAH
Номер:
e01ecc5d91a04136929a12561d6f31a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-25-012816-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Експлуатаційні послуги, пов’язані з утриманням прибудинкових територій закладів освіти, а саме: видалення аварійних дерев, обрізування дерев, розкряжування повалених дерев, корчування пнів
Примітки:
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
25.07.2024 17:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
видалення аварійних дерев
Кількість
422.11 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
обрізування дерев
Кількість
358 штука
Період постачання
(не задано)
розкряжування повалених дерев
Кількість
50.93 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
корчування пнів
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 200 000.00 UAH