-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-008979-a
для потреб підприємства
Завершена
434 586.67
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 172.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 172.93 UAH
Номер:
1a8123619b9e41ac858d500294348215
Внутрішній номер закупівлі:
22158556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-25-008979-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42078561
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бірук Олександр Миколайович 380506784410 zakupivli29@gmail.com http://happyhouse.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
434 586.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2024 15:44 - 02.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2024 15:44 - 05.08.2024 18:00
Аукціон:
06.08.2024 12:49 - 06.08.2024 13:24
Період кваліфікації:
06.08.2024 13:24 - 08.08.2024 11:43
Період завантаження договору:
14.08.2024 00:00 - 24.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴434 586.67 код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне