-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо Дизельне пальне
Оголошено тендер
434 586.67
UAH
Номер:
17c7fbc65ab643269bd9337c36bb82c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-25-008043-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42078561
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОЛИНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАНННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42078561
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЗАГОРОДНЯ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
434 586.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо
Дизельне пальне
Примітки:
код за ДК 021:2015 - 091 Паливо: 09134200-9 Дизельне паливо
Дизельне пальне
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.07.2024 14:08
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
для потреб підприємства
-
Дата публікації:
25.07.2024 14:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
8000 літр
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти, отримані від укладених угод з НСЗУ
Сума434 586.67 UAH