-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2024-07-24-010882-a
закупівля здійснюється згідно з ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Торги не відбулися
63 075.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 315.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 315.38 UAH
Номер:
24c39c67dcb14fea8825fc8e0beb36cb
Внутрішній номер закупівлі:
22149126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-24-010882-a
Замовник:
Військова частина 2193
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321819
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бак Світлана Миколаївна 380982251890 SBak@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
63 075.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2024 18:31 - 29.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2024 18:31 - 01.08.2024 20:00
Період кваліфікації:
01.08.2024 20:00 - 05.08.2024 08:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴63 075.00 Будівельні матеріали