-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали
Оголошено тендер
63 075.00
UAH
Номер:
0d48c3b4130741f58ade58f5967f280f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-24-013113-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2193
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321819
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2193
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321819
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
63 075.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельні матеріали
Примітки:
закупівля здійснюється згідно з ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.07.2024 17:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шпаклівка мінеральна стартова «Ceresit» СТ29/25кг або еквівалент
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 01.12.2024
Шпаклівка гіпсова фінішна KRUMIX КМ Multi Finish 25кг або еквівалент
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 01.12.2024
Піна всесезонна монтажна 70 Mounter РRО 880мл або еквівалент
Кількість
50 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума63 075.00 UAH