• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Протипожежне приладдя

Завершена

158 333.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 583.33 UAH
Номер: 881341f7618840a0900030d3051ae44e
Внутрішній номер закупівлі: 22134991
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-23-008586-a   
Замовник: ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Контактна особа: Рядняна Людмила Юріївна +380969739483 korotchenko_7@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 158 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2024 15:07 - 29.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2024 15:07 - 01.08.2024 00:00
Період кваліфікації: 01.08.2024 00:00 - 01.08.2024 13:59
Період завантаження договору: 07.08.2024 00:00 - 17.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴158 333.33 Протипожежне приладдя