-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне приладдя
Оголошено тендер
190 000.00
UAH
Номер:
486371470477424d9f6a3c853cee7887
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-23-009246-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПрАТ "Черкаське хімволокно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00204033
-
Адреса:
18013, Україна, Черкаська область, Черкаси, проспект Хіміків,76
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежне приладдя
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
23.07.2024 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума190 000.00 UAH