-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Люки, дощоприймачі чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44470000-5 «Чавунні вироби»
Тендер Prozorro UA-2024-07-23-008291-a
Завершена
2 880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 28 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 28 800.00 UAH
Номер:
5b42d14f743c41fab234f11a97aba9c4
Внутрішній номер закупівлі:
22134703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-23-008291-a
Замовник:
комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34953769
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, Харків, вул. Тахіатаська,3 м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рябуха Андрій Миколайович 380577071091 kpkvlk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 880 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2024 14:55 - 28.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2024 14:55 - 31.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
31.07.2024 00:00 - 01.08.2024 18:22
Період завантаження договору:
07.08.2024 00:00 - 17.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 880 000.00 Чавунні вироби