-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Люки, дощоприймачі чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44470000-5 «Чавунні вироби»
Оголошено тендер
2 880 000.00
UAH
Номер:
533f5a1e03384a4983c636f42b74d5d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-23-008383-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34953769
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, Харків, вул. Тахіатаська,3 м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34953769
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська область, Харків, вул. Тахіатаська,3 м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Люки, дощоприймачі чавунні, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44470000-5 «Чавунні вироби»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні вироби
Дата опублікування:
23.07.2024 13:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 880 000.00 UAH