-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2024-07-23-004942-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
b430b37d645d4443ba275ac2560551b4
Внутрішній номер закупівлі:
22131344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-23-004942-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38314078
-
Адреса:
31256, Україна, Хмельницька область, Війтівці, вул. Слави, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Згут Інна Сергіївна +380384540241 vol_pmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2024 12:05 - 28.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2024 12:05 - 31.07.2024 18:00
Період кваліфікації:
31.07.2024 18:00 - 05.08.2024 12:19
Період завантаження договору:
11.08.2024 00:00 - 21.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Дизельне паливо