-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
120 000.00
UAH
Номер:
51b50d041a5e4da794dc7403c150602e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-23-005601-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38314078
-
Адреса:
31256, Україна, Хмельницька область, Війтівці, вул. Слави, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Війтовецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38314078
-
Адреса:
31256, Україна, Хмельницька область, Війтівці, вул. Слави, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи протоколом №1 від 23.07.2024 року
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.07.2024 11:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума120 000.00 UAH