-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина паливна ( другої і третьої категорії)
Тендер Prozorro UA-2024-07-22-004308-a
Торги не відбулися
230 950.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 309.50 UAH
мін. крок: 1% або 2 309.50 UAH
Номер:
e99cb5d341af44d4b54b73ff32f25894
Внутрішній номер закупівлі:
22120506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-22-004308-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірська районна лікарня "Хоспіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верес Наталія Орестівна 380977213499 sambir-hospis@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.07.2024 12:18 - 27.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2024 12:18 - 30.07.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 950.00 Деревина паливна ( другої і третьої категорії)