-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина паливна ( другої і третьої категорії)
Оголошено тендер
230 950.00
UAH
Номер:
4762f7448c044e519f64a3da3d814d63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-22-005117-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірська районна лікарня "Хоспіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Самбірська районна лікарня "Хоспіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
230 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина паливна ( другої і третьої категорії)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
22.07.2024 12:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума230 950.00 UAH